market
picture
Hakkımızda

Günümüz ekonomisinde başarının yolu bireylerin ve şirketlerin bilgiyi kolay ve hızlı bir şekilde paylaşma yeteneğinden geçiyor. Bu ilkeden hareketle iş alanlarının tümüne teknolojiyi yayarak, ellerindeki bilgiyi hızlıca ve her ortamdan erişebilen firmalar, yoğun rekabet koşullarında öne geçmektedirler.

DOĞU İLETİŞİM;  Güvenlik ve İletişim teknolojilerindeki gelişmeler doğrultusunda bilginin konum boyutunu müşterilerinin hizmetine sunarak, bilgiye her an ve her yerden erişim sağlayan iş uygulamaları gerçekleştiriyor. Müşterilerinin  ihtiyaçlarına uygun ve özgün çözümlerle ihtiyaçları gideriyor.

1997 yılında kurulan firmamız Haberleşme ve Güvenlik Sistemleri ile Bilgi Teknolojileri konularında Proje Danışmanlığı, Proje uygulaması ve proje sürekliliği konularında hizmet vermektedir.

DOĞU İLETİŞİM;  Geri dönüşümü yüksek olan, Katma değer sağlayan, Kullanılabilir hizmetlere ve projelere imza atarak, En uygun maliyetlerle müşterilerine Çözüm Ortaklığı Yapmaktadır.

Zayıf akım sistemleri Sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, Çalışanlarının tecrübe, altyapı ve bilgileri ile müşterilerine en yeni, en doğru çözümleri sunmayı kendisine hedef seçmiştir.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı stratejileri ve uzmanlaşmış kadrosu ile orta ve büyük ölçekli projelerin zayıf akım sistemleri hususunda;

Proje danışmanlığı

Anahtar teslimi proje uygulamaları

 Satış ve Satış Sonrası Servis hizmetleri sunmaktadır.

Sürekli iyileştirme, Gelişme, çaba ve bilincinde olan firmamız, mesleği layıkıyla yapmayı ilke edinmiş, çalışanları ve müşterileri ile hedef/sonuç odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir.

 Firmamız halen  ;

· Telekomünikasyon Sistemleri,

· İnterkom sistemleri,

· Analog/IP Kamera Sistemleri,

· Yangın İhbar Sistemleri ,

· Bakır ve Fiberoptik Network Uygulamaları,

· Profesyonel Görüntü-Ses- Işık Sistemleri,

· Personel Devam Kontrol Sistemleri,

· Geçiş Kontrol Sistemleri,

· Sıra Çağrı Sistemleri,

· Merkezi TV Sistemleri

· Proje Taahhüt işleri

konularında

ürün satışı ile Satış Sonrası Servis Hizmetlerini Sunmaya devam etmektedir..