market
Featured model: Charlize Theron
picture
TELEKOMÜNİKASYON SİSTEMLERİ

Telekomünikasyon sistemleri, telefonun keşfinden sonra hızla gelişen haberleşme araçları ile en yeni teknolojileri eskiden kurulmuş ve faal olan teçhizatlarla birlikte uyumlu olarak kullanan dünyanın en büyük otomatik sistemidir. Bu gelişmeler, insanların diğer insanlarla süratli, gizli ve güvenilir haberleşmeye verdikleri önem sonucu artan ilgi ve isteği ticari yönden cazip kılmasıyla meydana gelmiştir.

Otomatik telefon santralleri manuel santrallerde operatör tarafından gerçekleştirilen gelen arama talebini kayıt, aranan numarayı bulma, iki telefon hattını görüşme için irtibatlama, ücretlendirme başlama ve bitişini ve gerekli bilgileri kayıt, konuşma bitince hattı çözme işlemlerini insan müdahalesi olmadan gerçekleştiren ortak kontrollü sistemlerdir. Markası ve teknolojisi ne olursa olsun bütün otomatik telefon santralleri belirli ortak donanım ve fonksiyonları gerçekleştirirler. Son yıllarda geliştirilen sayısal santraller sadece aboneye ek kullanım kolaylıkları ile bakım, işletme ve denetimde bilgisayarlarda olduğu gibi yeni imkânlar sağlamışlardır.

Küçük kapasitelerden başlayıp on binleri aşan kapasitede Telefon santralleri, Firmanızın hem imajını yükseltmekte hem de haberleşme konusunda büyük imkânlar sağlamaktadır. Halen evlerimizde İNTERKOM ( diyafon ) sistemleri olarak kullanılan sistemler işletme ve kurumlarda Telefon santrali olarak ta kullanılmaktadır. Sayısal teknolojinin imkânlarından faydalanıp farklı noktalardaki işyerlerini birbirlerine bağlayarak, internet üzerinden ücretsiz görüşme (VoIP)  uygulamaları gerçekleştirilebilmektedir.

DOĞU İLETİŞİM; Marka bağımsız olarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda maliyet ve uygulama olarak özgün çözümlerle iletişim sistemleri tedarik ve kurulumunu gerçekleştirmekte, Müşterilerine kesintisiz hizmet anlayışı ile servis ve bakım hizmetleri sunmaktadır.